شاید برای شما مفید باشد بهترین شانه برای موهایی که ریزش دارند

بهترین شانه برای موهایی که ریزش دارند

بهترین بروسی که برای مو ها می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و مشخص نیست زیرا انواع موها با هم متفاوت هستند ولی به صورت کلی می توان گفت بهترین برس برای موها کمترین آسیب را به مو وارد می کند و ساقه و ریشه موها را حفظ می کند در ادامه قصد داریم شما …

بهترین بروسی که برای مو ها می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و مشخص نیست زیرا انواع موها با هم متفاوت هستند ولی به صورت کلی می توان گفت بهترین برس برای موها کمترین آسیب را به مو وارد می کند و ساقه و ریشه موها را حفظ می کند در ادامه قصد داریم شما را با بهترین شانه و برس مو آشنا کنیم پس با ما همراه باشید

چگونه بهترین جنس شانه مو را پیدا کنیم

چگونه بهترین جنس شانه مو را پیدا کنیم
چگونه بهترین جنس شانه مو را پیدا کنیم

برس را می توان با روش های مختلف تشخیص دهید. ولی اینکه تشخیص بدهید کدام شانه و یا برس مخصوص موهای شما  است.

اثر کمترین آسیب را به موهایتان وارد می کند می تواند کاری سخت باشد اما شما می توانید خیلی ساده از روی ظاهر آنها متوجه این مسئله هم بشوید باید چند نکته را بدانید باید همیشه در انتخاب شانه مو نکات متعددی را مدنظر قرار دهید.

مخصوصا اگر موهای شما آسیب دیده مجعد و فر هستند حتماً در این انتخاب بیشتر از دیگران دقت کنید و  بدانید که دندانه های برس باید کاملاً نرم و لطیف باشد انعطاف پذیر باشد برس  دندانه نرم و به موهای تمیز و آسیب وارد نمی‌کند پوست سر و کف سر شما را محفوظ نگه می دارند اگر موهای شما مجعد یا فر است از شانه‌های با دندانه های نزدیک به هم استفاده نکنید .

برس هایی  که فاصله دندانهای آنها زیاد است   از بین رفتن فر موهای تان را افزایش می‌دهد جنس بهتر از جنس پلاستیک عمل می‌کند این رو در خرید و فروش باید به یاد داشته باشید برس هایی که انعطاف پذیر  هستند معمولا انعطاف پذیری بالایی دارند.

مطالعه بیشتر:  اعتیاد به خود ارضایی

برس  اگر ارگونومیک باشد می‌تواند یکی از فاکتورهای مهم برای خرید تان باشد این برس ها  به شما کمک خواهد کرد که کنترل بیشتری بر روی موهای تان داشته باشید و بتوانید بهتر محیط آن را شانه کنید موهایتان کمتر دچار اذیت شود.

از برس هایی که در بخش انتهای خود بالشتک دارند استفاده نمایید این شانه ها به موهای تا کمترین آسیب وارد می‌کند همچنین با استفاده از برس کف سر را ماساژ می دهند و جای خون  در کف سر را افزایش می‌دهند و باعث جلوگیری از ریزش مو می شود.

برس هایی که دندانه های گرد دارند را انتخاب کنید این برس آسیبی به محیط آن می زنند برس هایی سری  آن از یکدیگر جدا هستند انتخاب بهتری برای موهایتان به حساب می آید بهترین برس مو دندانه های نرم لطیف و ارتجاعی هستند و در موی شما ایجاد الکتریسیته ساکن نخواهند کرد و به همین جهت برس های فلزی انتخاب مناسبی برای موهای وز نخواهند بود.

مراقبت نکردن از آنها می‌تواند آسیب‌های جدی به آنها وارد کند و اگر  موهای کم پشتی دارید باید بدانید کدام قرص مناسب شما است .

نیاز بیشتری به برس  کشیدن در خود احساس می‌کنند کسانی که دارای موی مجعد هستند باید از برس هایی دندانه های درشت استفاده کنند با این وجود اگر با یک روز مناسب موهای خود را شانه کنید تفاوت بسیار زیادی در حجم و بافت خود حس خواهید کرد.

بهترین جنس برس برای این دسته از افراد هستند که دارای موی  طبیعی می باشد نشانه هایی که دارای موی طبیعی و زیبا هستند و الکتریسیته ساکن ایجاد نکند این گروه کشیدن مناسب و اصولی می تواند کثیفی و گرد را از سر فرد و چربی های انباشته شده را در ساقه ها پخش نکند.

مطالعه بیشتر:  محاسبه bmi بدن

اگر موهای شما آسیب دیده است باید از برس  های مخصوص به خود استفاده کنید. مو ها به دلیل متعدد می توانند دچار آسیب شوند یکی از این دلایل رنگ کردن های مکرر است که اگر به صورت مداوم از سشوار و اتو مو استفاده می کنید.

امکان آسیب دیدن موهای تان بالا میرود موی شما نیاز به تقویت اساسی دارد و باید بیشتر از هر زمانی از آن مراقبت شود.

شما به برس موی طبیعی احتیاج دارید و در این رابطه هر چه موقعی به کار رفته شده در دندانه های شانه بزرگ تر باشد برای موهای تان بهتر است این پروسه گردش خون را در کف سر تان را  زیاد میکنند و حال موهای تان را بهتر می کند.

اگر تار موی شما ضخیم است و موهای پرپشتی دارید و از طرف دیگر مو های شما اسیب دیده نیستند؛ دندانه پلاستیکی میتواند انتخاب مهم و موثر باشند با این روش شما می توانید موی خود را به سادگی شانه بزنید و گره‌های آن را به صورت کامل از هم باز کنید اگر موهایتان معمولی است و یعنی اینقدر نازک است که کم پشت به نظر بیاید و یا اگر  ضخیم هست که نتوانید آن ها را کنترل کنید و باید از برس  پلاستیکی استفاده کنید .

این برس ها بهترین شانه ها برای شما هستند هر دو گروه برایتان مناسب است که می‌تواند از شانه مخصوص موهای آسیب دیده استفاده کنید و می توانید  از شانه های مخصوص موهای معمولی استفاده کنید.

اگر  دارای موهای فر هستید  برای شانه کشیدن موهای تان به مشکل خورده ایم باید این نکته را بدانیم که نباید از مزایای برس کشیدن به خاطر سختی آنها دست بردارید با یک برس مناسب تمامی مشکلات از بین می‌رود یک شانه دندانه درشت با فاصله زیاد و چوبی می تواند  بهترین گزینه برای موهای فر باشد.

مطالعه بیشتر:  درمان های خانگی غلظت خون

این برس حالت موی شما را خراب نمی کند و اتفاقاً برعکس تمامی حالات مو را زیباتر جلوه می دهند و به دلیل دندانه های درشت و چوبی که دارد از الکتریسیته ساکن جلوگیری می کند.

اگر موی کوتاه دارید و موهایتان غیر فرار است برایشان بهترین برس های دندان موی طبیعی و گرد است.  شما با استفاده از این نشانه ها به موهای خود را نشان دهید و  بساطی که حالت بدهید و حجم آنها را تغییر بدهید.

برس  های چوبی و استخوانی جز بهترین گزینه برای شما هستند اگر دسته آن برای شما دردسرآفرین است مهمترین کار برای جلوگیری از وز شدن موها انتخاب بهترین شانه برای موهای تان می باشد.

مشکل اصلی موی شما الکتریسته ساکن باشد و  از برس های پلاستیکی با موی طبیعی برای شانه کردن مو می توانید استفاده کنید و  حالت خشک بر روی موی شما خواهد شد و زمانی که کمی نمدار است  می توانید موهایتان را به راحتی برس بکشید و هیچ گونه آسیبی به آن وارد نمی شود.

امروز برای شما پیشنهاد سردبیر