شاید برای شما مفید باشد تزریق چربی به نقطه جی

تقویت نقطه جی با تزریق ژل

تزریق چربی به نقطه جی نقطه جی در خانم ها علاوه بر اینکه باعث تسکین سر دل در زمان زایمان می شود 100 درصد می‌تواند به ارگاسم خانم ها تاثیر بگذارد و همین دلیل تقویت نقطه ‌جی تبدیل به یکی از عمل های بسیار خوب و پرطرفدار در ایران شده است. در این مقاله می …

تزریق چربی به نقطه جی

نقطه جی در خانم ها علاوه بر اینکه باعث تسکین سر دل در زمان زایمان می شود 100 درصد می‌تواند به ارگاسم خانم ها تاثیر بگذارد و همین دلیل تقویت نقطه ‌جی تبدیل به یکی از عمل های بسیار خوب و پرطرفدار در ایران شده است.

در این مقاله می خواهیم به صورت واضح در رابطه با تقویت نقطه جی در خانم ها صحبت کنیم به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را مطالعه بفرمایید.

دلیل بی میلی جنسی در خانم ها

تقویت نقطه جی با تزریق ژل
تقویت نقطه جی با تزریق ژل

خانم ‌ها به دلایل متفاوتی دچار بی‌ میلی جنسی میشوند، عدم تحریک نقطه جی و نرسیدن به ارگاسم می تواند یکی از دلایل بسیار مهم در بی میلی جنسی خانم ها به حساب می آید.

عوامل دیگری هم در ارگاسم رسیدن خانم ها دخیل می باشند بالا رفتن سن افتادگی و شلی واژن یائسگی و نزدیکی آتروفی و خشکی واژن اختلالات هرمونی واژنی واژینیسموس یا دخول دردناک باعث شل شدگی یا بی میلی جنسی در خانم ها میشود.

به علاوه مشکلاتی که بین زوجین است باعث عدم تمرکز در تمام مدت زمان رابطه جنسی می شود و مشکلاتی که در نحوه برقراری رابطه جنسی وجود دارد می‌تواند باعث بی میلی طرفین گردد.

نقطه جی کجاست

بعضی از آن ها به صورت طبیعی نقطه جی ندارند اما آن هایی که نقطه جی دارند، می‌توانند نقطه جی را به صورت یک برجستگی روی دیواره جلویی واژن خود حفظ کند.

مطالعه بیشتر:  هفته پنجم بارداری

نقطه جی از دهانه واژن شروع می‌شود و تا زیر مجرای ادرار ادامه خواهد داشت و سطح آن را در بر می‌گیرد.

پیدا کردن نقطه جی

تقویت نقطه جی با تزریق ژل
تقویت نقطه جی با تزریق ژل

برای پیدا کردن نقطه جی در انگشت وسط خود را در ساعت ۱۲ واژن قرار می دهید از داخل آن شروع به لمس کردن کنید.

موقع ورود انگشت به واژن باید کف دست به سمت بالا کشیده شده باشد.

می توانید برای پیدا کردن نقطه جی سطح واژن را لمس کنید، این نقطه همان نقطه جی است همچنین می‌توان از همسر خود بخواهید برای پیدا کردن نقطه جی شما به شما کمک کند برای این کار باید به پشت دراز بکشید از همسر بخواهید تا دو بند انگشت میانی را در درون واژن فرو کند.

تحریک نقطه جی

تحریک جی اسپات با وارد شدن انجام می‌شود و به ارگاسم خانم ها کمک می کند در تحریک نقطه جی در خانم ها باز می شود تا ساعت ها بتوانند از رابطه جنسی لذت بخش با انتخاب پوزیشن مناسب گرفت نقطه جی را بیشتر تحریک کند.

تحریک نقطه جی تا حدود ۵۰ درصد آستانه درد را در خانم ها بالا می‌برد.

همچنین تحریک آن ممکن است به مثانه فشار بیاورد و فرد احساس کند که فعلا باید به دستشویی برود و به همین دلیل بهتر از قبل از نزدیکی حتما مثانه خود را خالی از ادرار کنید.

رابطه انزال زنان با نقطه جی

خانم‌ها با رساندن به ارگاسم تحریک نقطه جی حدود ۹۰۰ میلی لیتر مایع از آن ها خارج می‌شود این انزال از مجاری ادرار خارج خواهد شد و همین خاطر در رابطه با انزال خانم ها نظرات متفاوت است برخی از متخصصین ناحیه انزال در زنان را مربوط به نوعی ادرار می‌دانند که در اثر تحریک جنسی تغییر کرده است.

مطالعه بیشتر:  درمان سرد مزاجی در مردان

تزریق چربی و ژل به نقطه جی

تقویت نقطه جی با تزریق ژل
تقویت نقطه جی با تزریق ژل

برای تقویت نقطه جی متخصصان از تزریق چربی به نقطه جی استفاده می ‌کنند تزریق با استفاده از یک قسمت واژن که در ناحیه تناسلی است کل بدن گرفته می‌شود و می‌تواند در این ناحیه تزریق گردد.

ژل تزریق شده که به نقطه جی وارد می شود همان جا برای رفع افتادگی و جوانسازی از آن استفاده می ‌کنند انجام این عمل زیبایی به صورت بدون بیهوشی و کاملا سرپایی انجام می‌شود و با استفاده از بی حسی های موضعی در طی فرد احساس می‌کند.

برای تقویت نقطه جی پزشکان حدود یک و نیم تا دو و نیم سی سی چربی و ژل را به این نقطه تزریق می‌کنند بعد از تزریق برجستگی نقطه جی بیشتر تحریک می‌شود و در دسترس بیشتری قرار می‌گیرد

مزایای تزریق چربی به نقطه جی

تزریق چربی به نقطه جی اسپات کمک می کند اینکه در زمان رابطه جنسی لذت بیش تری خانم ها احساس کنند اعصاب زیادی که در این نقطه وجود دارد باعث تحریک شدن و تقویت نقطه جی اسپات می‌شود.

آن را تحریک می‌کند از دیگر مزایای تزریق چربی عبارت است از

  • رفع بی میلی جنسی
  • بهبود رابطه زوجین
  • بدون درد بودن تقویت نقطه جی
  • بدون عارضه
  • بدون نیاز به بستری شدن
  • بهبود عملکرد خانم ها در رابطه جنسی

تزریق چربی به نقطه جی در کوتاه ترین زمان انجام می‌گیرد و توسط متخصصین زنان و زیبایی صورت پذیر است.

انواع ژل برای تقویت نقطه جی

ناحیه ای برای تزریق در ناحیه واژن وجود دارد که به لحاظ ماندگاری با یکدیگر متفاوت هستند به طور کلی ژل هایی که در ناحیه واژن تزریق می‌شوند سه دسته هستند.

موقت و دائمی و نیمه دائمی

موقت ها که ماندگاری  آن ها سه ماه تا یک سال است.

ژل نیمه دائمی که ماندگار ۲ تا ۵ سال است.

مطالعه بیشتر:  شب ادراری در کودکان

ژل دائمی ۵ سال به بالا است ولی به دلیل عوارضی که دارند از لحاظ وزارت و تاییدیه وزارت بهداشت ممنوع شده اند.

آمادگی برای تزریق چربی به واژن

اگر از قرص های آسپیرین استفاده می کنید مصرف آن را باید از حداقل از ۵ روز قبل از نزدیکی قطع کنید اگر دچار هر نوع عفونت قارچی و باکتریایی هستید حتما باید عفونت را تحمل کنید سپس اقدام به تزریق چربی در ناحیه واژن کنید.

مراقبت های بعد از تزریق چربی به جی اسپات

  • بعد از تزریق چربی در ناحیه تناسلی به هیچ وجه نقطه جی را ماساژ ندهید.
  • تا ۷۲ ساعت از رابطه جنسی خودداری کنید
  • در وان آب داغ نروید.

ماندگاری تزریق ژل و چربی به جی اسپات

مدت زمان ماندگاری تزریق چربی و ژل به نقطه جی بستگی به نوع ژل یا میزان چربی دارد که در آن ناحیه تزریق می شود.

معمولا پزشکان برای تزریق ژل و تردید داخل واژن میزان کمتر ژل را تزریق می‌کنند تا ماندگاری آنها کمتر باشد ولی در صورت گرفتن جواب و نتیجه مثبت به مراجعه‌کننده توصیه می‌کنند که اقدام به ترمیم کند.

چربی و ژل بعد از مدتی جذب بدن می‌شود و جذب چربی در بدن برخی از افراد بیشتر از سایرین می باشد.

بنابراین ماندگاری تجربه در آن را ممکن است کمتر از دو سال زمان ببرد خانم ‌های که ژل چربی در بدن آن ها کنترل صورت می‌گیرد مدت ماندگاری تزریق ژل در آن ها بیشتر خواهد بود.

هزینه تزریق چربی به نقطه جی

هزینه تزریق چربی به نقطه جی
هزینه تزریق چربی به نقطه جی

هزینه تزریق چربی به نقطه جی بستگی به این دارد که از چه روشی ژل را تزریق می‌کنند میزان چربی که پزشک تجویز می‌کنند هر چه بیش تر باید گران تر است.

همچنین عواملی مثل محل انجام تزریق این که در کلینیک و مطب باشد توسط پزشکی انجام شود گران تر است.

اگر در زمان تزریق چربی عمل ‌های زیبایی دیگری هم که همزمان انجام شود مثل روشن سازی واژن تزریق ژل هودکتومی حتما هزینه‌ها افزایش خواهد داشت.

موارد ممنوعیت تزریق چربی به جی پوینت

تزریق چربی به نقطه جی برای همه خانم ها امکان پذیر نیست مثلا کسی که چربی یا ژل حساسیت دارند خانم های باردار و شیرده خانم‌هایی که دچار اختلالات روانی هستند و خانم هایی که از راکوتان استفاده می‌کنند.

کسانی که خشکی واژن دارند یا ابتلا به اختلالات خونریزی و عفونت های مثانه دارند اصلا به آن ها این مورد پیشنهاد نمی گردد.

امروز برای شما پیشنهاد سردبیر