شاید برای شما مفید باشد حجم دهی ناحیه تناسلی با تزریق ژل یا چربی

حجم دهی ناحیه تناسلی با تزریق ژل یا چربی

حجم دهی ناحیه تناسلی با تزریق ژل یا چربی امروز خانم ها می خواهند که دستگاه تناسلی خود را جوانتر و لابیا های خود را صاف و پر نماید این سوال مطرح است که علل زشت شدن لابیا ‌های ماژور چیست که در ادامه به آن می پردازیم. علل شلی لابیای ماژور چیست پوشیدن لباس …

حجم دهی ناحیه تناسلی با تزریق ژل یا چربی

امروز خانم ها می خواهند که دستگاه تناسلی خود را جوانتر و لابیا های خود را صاف و پر نماید این سوال مطرح است که علل زشت شدن لابیا ‌های ماژور چیست که در ادامه به آن می پردازیم.

علل شلی لابیای ماژور چیست

پوشیدن لباس های پلاستیکی منجر به کاهش چربی لابیا ها می شود همچنین عوامل ژنتیکی افزایش سن می باشد.

ورزش تروما در این امر تاثیر می گذارند به خانم ها باید بدانند تغییرات یائسگی حاملگی و افزایش سن و تغییرات هورمونی در شل شدن لایه های واژن تاثیر می گذارد.

بعد از تزریق چربی

بعد از اینکه چربی تزریق شده بیمار به مدت ۴ هفته دچار تورم می‌شود در نتیجه نباید فعالیت ‌های سنگین ورزشی و یا حتی فعالیت جنسی را انجام دهد.

از رفتن به استخر بایدخود داری کرد. به مدت یک ماه اجتناب کند نباید شخصی به واردات یک فعالیت هایی مثل موتورسواری دوچرخه‌سواری را انجام دهد.

بعد از تزریق چربی فرد باید تمام داروهایی که پزشک معالج برایش تجویز کرده است  را به صورت مرتب مصرف کند.

تا دچار تورم و کبودی نشود خانم ها باید بدانند کشیدن چربی باعث دوام چربی می شود. علاوه بر آن تزریق چربی به واژن باعث کاهش عوارض و از بین بردن کیست ها می گردد.

جوانسازی واژن با تزریق چربی به واژن

حجم دهی ناحیه تناسلی با تزریق ژل
حجم دهی ناحیه تناسلی با تزریق ژل

در مورد مواردی که در خصوص تزریق چربی به واژن گفته می شود بهتر است بدانید که با این روش می‌توان جوانسازی واژن انجام داد زیرا چربی هایی که شامل سلول های بنیادی هستند کمک شایانی به جوانسازی واژن و بافت های اطراف آن می کنند.

مطالعه بیشتر:  عفونت چشم در نوزادان

جالب است بدانید که متخصصین عمل به راحتی می‌توانند جراحی‌ ها را انجام دهند.

تزریق چربی به واژن به تمامی بانوان که می‌خواهند تنگ کردن واژن را بدون جراحی انجام دهند استفاده می‌شود.

تزریق ژل به واژن

توجه به زیبایی حتی در ناحیه تناسلی یکی از دغدغه‌ های خانم ها شده است.

زیباتر بودن این ناحیه به فرد می‌تواند از احتمال به نفس بدهد برای پاسخ دهی به این دغدغه پزشکان توانستند با کمک روش های به زیباسازی و جوانسازی لابیا ها بپردازند.

یکی از جدید ترین روش ها و تکنیک هایی که در دنیا به روز است استفاده از متد تزریق ژل و چربی به این ناحیه است.

به منظور رفع چین و چروک های پوستی در ناحیه تناسلی ایجاد میشود اگر شما هم می خواهید این از این تکنیک استفاده کنید تا مطالب تا انتها بخوانید.

تزریق ژل و چربی به واژن

حجم دهی ناحیه تناسلی با تزریق ژل
حجم دهی ناحیه تناسلی با تزریق ژل

دستگاه تناسلی خارجی با گذشت زمان و همچنین تجربه زایمان و تغییرات هورمونی دچار تغییراتی می شود به حالت ارتجاعی خود را تا حدودی از دست می‌دهد.

این موضوع بسیاری از زنان را آزار می دهد و باعث کاهش اعتماد به نفس را می گردد و در بسیاری از موارد بروز مشکلات زناشویی از جمله از بین رفتن روابط جنسی لذت بخش را به دنبال دارد.

تزریق ژل به لابیا ها یا پروتز واژن یکی از روش‌های بسیار پرکاربرد و جوانسازی ناحیه تناسلی خانم ها به حساب می‌آید در این روش متخصص زنان و زایمان با تجربه لابیا های موجب بروز مشکلات واژن از جمله کاهش چربی می پردازند.

علت تزریق ژل به لابیا چیست؟

دستگاه تناسلی خانم ها با گذشت زمان دچار تغییرات ناخوشایندی می‌شود. تزریق ژل به واژن یکی از راه های زیباسازی و جوانسازی این ناحیه است.

در تزریق ژل در لب های خارجی واژن انجام می‌گیرد که با آن لابیای بزرگ می گویند.

مطالعه بیشتر:  عوارض قرص پیشگیری در بانوان

به طور کلی تزریق ژل به لابیا واژن را به دلیلی انجام می‌شود از جمله رفع افتادگی پوست واژن که ناشی از افزایش افزایش سن زایمان های طبیعی است.

رفع شل شدگی پوست واژن و  کاهش چربی بدن رفع افتادگی و شلی واژن ناشی از تغییرات هورمونی ناشی از یائسگی و بارداری رفع چین و چروک ها و لاغری ناحیه تناسلی صورت می گیرد.

به طور کلی این روش به زیباسازی لابیا ‌های ماژول در اندام تناسلی خانم ها کمک می کند و به این ترتیب باعث افزایش اعتماد به نفس در آن ها می‌شود و بهبود روابط جنسی را در پی دارد تزریق ژل است.

یکی از بهترین روش های جوانسازی و از بین بردن آثار پیری در لابیا ها است.

چه کسانی می توانند از پروتز واژن استفاده کنند؟

این تجربه برای افرادی که با افزایش سن دچار افتادگی ناحیه تناسلی شدن و لابیا ‌های آنها از بین رفته است بسیار مناسب است.

لابیا های کوچک و لاغری دارند و خانم هایی که به دلیل ژنتیکی شکل ظاهری واژن و لابیا ‌های آن را غیر طبیعی شده است می‌تواند این کار را انجام دهند.

مزایای تزریق ژل به واژن چیست

از میان مهم ترین وظایف که تزریق ژل برای واژن به همراه دارد به موارد زیر می توان اشاره کرد:

  • سبک بودن این ژل ها در بدن دوره نقاهت کوتاه
  • نتیجه‌ای فوری عدم نیاز به بستری شدن بعد از تزریق بدون درد و خونریزی بودن عدم نیاز به ایجاد برش و جراحی
  • این روش می توان همزمان با عمل های زیبایی دیگر هم انجام شود و معمولا به عمل لابیاپلاستی کامل می گردد

فواید تزریق ژل به لابیا ماژور چیست

از مهم ترین وظایف پروتز واژن می توان جوانسازی واژن و بیمار در کم ترین زمان ممکن اشاره کرد.

حجم دهی به لبه های واژن و زیبا تر شدن شکل ظاهری لابیا ها رفع افتادگی واژن سفید کردن ناحیه واژن را از بین بردن چین و چروک های ناحیه تناسلی در خانم ها و کمک به درمان خشکی واژن و سفید کردن واژن هستند.

مطالعه بیشتر:  ایا دختران باکره میتوانند فریز تخمک انجام دهند؟

عوارض تزریق ژل به واژن چیست؟

حجم دهی ناحیه تناسلی با تزریق ژل
حجم دهی ناحیه تناسلی با تزریق ژل

اگر بخواهیم در رابطه با فعالیت و تزریق ژل به واژن بگوییم این است که اگر این عمل توسط یک پزشک ماهر و با تجربه صورت نگیرد.

ممکن است شکل بدی به واژن بدهد و خطرات جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد و اگر در زمان ابتلا به عفونت به موقع آنتی بیوتیک مصرف نشود می تواند عوارض دیگری هم در پی داشته باشد.

برخی از موارد مورد نیاز به دلیل استفاده از ژل غیر استاندارد و روش ‌های غیر تخصصی مشکلات جبران ناپذیری برای فرد به وجود بیاید به طور کلی عوارض موقت پروژه ازدواج عبارتند از:

  • التهاب و قرمزی در ناحیه تزریق
  • تورم و کبودی بروز حساسیت
  • احساس درد خفیف
  • بروز لکه‌ های قرمز
  • احساس تهوع و سفت شدن موقت در محل تزریق

عفونت در محل تزریق که اگر تا دو روز بعد از تزریق این علائم برطرف نشد یا احساس درد شدید تر شد حتما باید به پزشک مراجعه کنید.

تزریق ژل واژینال برای چه افرادی مناسب است

متخصصان زنان و زایمان و جراحان زیبایی زنان و روش‌های را برای جوانسازی واژن در نظر گرفتن البته این روش برای عده مناسب نیست زنان مبتلا به بیماری های خود ایمنی مثل آرتریت روماتوئید و لوپوس آلرژی و آسم خانم  های باردار و شیرده خانم ‌هایی که سابقه سکته مغزی و قلبی دارند.

خانم‌هایی که مبتلا به دیابت هستند زنانی که سابقه لخته شدن خون دارند آنهایی که بیماری ‌های خاصی مثل سرطان دارند زنانی که دارای زگیل های تناسلی و عفونت های فعال هستند.

این افراد ابتدا باید درمان زگیل تناسلی خود را آغاز کند و به رفع عفونت پردازند بعد از آن اقدام کنند که سابقه حساسیت به مواد تشکیل دهنده ژل دارند افرادی که به دلایل مختلف سیستم ایمنی ضعیفی را دارند نمی توانند از این تکنیک ها استفاده کنند.

نحوه تزریق ژل به لابیا ماژور به چه شکل است

این تزریق اگر توسط یک متخصص زنان با تجربه صورت گیرد در کم ترین زمان ممکن به راحتی انجام می‌شود در حدود ۳۰ دقیقه به طول می ‌انجامد و اعتدال ناحیه تناسلی بیمار ضدعفونی می شود و کرم های بی حسی موضعی پزشکی یا اسپری لیدوکائین کاملا بی حس می گردد.

سپس به محل تزریق ژل یا مواد بی حس کننده تزریق می‌کند بعد از بی حسی ژل تزریق می‌شود و بعد از اتمام کار فرد به راحتی می‌تواند به انجام کارهای روزانه خود بپردازد.

امروز برای شما پیشنهاد سردبیر