شاید برای شما مفید باشد هفته سی و سوم بارداری

هفته سی و سوم بارداری

هفته سی و سوم بارداری هفته سی و سوم بارداری قد و وزن جنین بیش از حد می‌ شود و مادر به راحتی می ‌تواند در شکم خود اندازه او را احساس کند و هر چقدر بزرگتر می ‌شود رحمی بالاتر می شود و ناف او بزرگتر می گردد. چین و چروک های مختلف در …

هفته سی و سوم بارداری

هفته سی و سوم بارداری قد و وزن جنین بیش از حد می‌ شود و مادر به راحتی می ‌تواند در شکم خود اندازه او را احساس کند و هر چقدر بزرگتر می ‌شود رحمی بالاتر می شود و ناف او بزرگتر می گردد.

چین و چروک های مختلف در روی سینه شکم و پستان مادر به وجود می‌آید استخوان های جمجمه جنین شکل می گیرد و همچنین باعث می گردد که سر جنین و کمتر باشد او از این به بعد تغییر خاصی ایجاد نمی‌شود و فقط بزرگ می‌ شود.

همچنین بهتر است این هفته بسیار قدم بزنید این هفته باعث می گردد که میلیون ها سلول عصبی در بدن فرزند شما شکل بگیرد و همچنین مایع آمونیاکی در بدن شما رشد پیدا کند.

همچنین مایع باعث می گردد که حجم مختلف به وجود می‌آید و باعث می ‌شود که کورتیزون مصرف کنید چیزی ماده ‌ای است که از ارشد مدام کودک جلوگیری می کند و باعث می گردد که رشد کودک به اندازه شود.

اگر رشد از حد نصاب خارج شود منجر به مرگ مادر و جنین می شود.

بنابراین اگر این هفته به خودتان و جنین رسیدگی نکنید ممکن است به نازایی، نوزاد رسیده کم وزنی افزایش خطر عقب ماندگی نیاز به حمایت تغذیه مبتلا شود.

بنابراین بهتر است اگر بدن شما ما دچار هر نوع آسیب شد سریعا به پزشک مراجعه کنید.

اگر از ان دسته از مادرانی هستید که می خواهید کودکتان شیر خودتان را بخورد بهتر است به کلاس های آموزش شیردهی بروید و با استفاده از این کلاس‌ ها بیماری های شما به راحتی می توانید به کودکتان شیر دهید.

مطالعه بیشتر:  اطلاعاتی در مورد فرایند کورتاژ تشخیصی

همچنین سوخت و ساز بدن شما بالا می رود و فرزند شما مدام در حال چاق شدن است.

این هفته بهتر است رابطه جنسی نداشته باشید اما اگر می خواهید رابطه جنسی برقرار کنید باید زیر نظر پزشک باشد و استفاده از وسایل پیشگیری انجام دهید بهتر است در این هفته از انجام فعالیت های آب درمانی و شنا کردن بپرهیزید و بهتر است از غذاهای میگو ماهی استفاده کنید زیرا باعث می‌شود که امگا ۳ بدن شما تامین گردد.

همچنین از ماهی های لذیذ استفاده کنید از خوردن غذاهای چرب بپرهیزید.

زیرا باعث می‌ شود که چربی خون شما بالاتر رود اگر وزن شما کم است این هفته بهترین زمان برای رسیدگی به وزن خودتان است.

امروز برای شما پیشنهاد سردبیر